• České mládeže 1096, Rochlice, 46006 Liberec
  • Pondělí-Pátek
    8:00 - 17:00
Zavolejte nám + (420) 776 848 884
Tepelná čerpadla LG vzduch-voda

Technická specifikace

Tepelná čerpadla LG

  • Tepelná čerpadla
  • Klimatizace

Proč je LG technologickou špičkou?

Tepelné čerpadlo vzduch-voda využívá obnovitelné zdroje energie a je tak v dnešní době nejekologičtějším řešením pro udržování optimální teploty v domácnosti i v komerčních budovách. Tepelná čerpadla LG vám spolehlivě dům vytopí, a v létě naopak fungují jako příjemná a osvěžující klimatizace.

Monoblok THERMA V R32

Monoblok R32 - HM051M / 5kw / 1f. až Monoblok R32 - HM163M / 16kw / 3f.

LG THERMA V R32 Monobloc je jednotka typu vše v jednom vybavená inovativním a ekologicky šetrným kompresorem R1 a využívající chladivo R32. Tato jednotka dokáže fungovat i za velmi nízkých teplot až -25 ℃ a ohřívat vodu až na 65 ℃.
Monoblok silent (tichý)

Monoblok Silent (tichý) R32 - HM091MRS / 9kw / 1f.

Tepelné čerpadlo voda-vzduch LG THERMA V R32 Silent Monobloc zvládne ohřát teplou vodu a vytopit běžný rodinný dům i při extrémních mrazech. Tento model tepelného čerpadla navíc poskytuje maximální výkon při minimální hlučnosti.
THERMA V R32 Split

THERMA V R32 Split

LG THERMA V R32 Split představuje výkonné topné zařízení pro vnitřní prostory. Dokáže fungovat za extrémně nízkých teplot až -25 ℃ a ohřívat vodu až na 65 ℃.
THERMA V R32 IWT

THERMA V R32 IWT

Therma R32 IWT je moderní tepelné čerpadlo s integrovaným zásobníkem TUV. Svým objemem a výkonem pohodlně vystačí pro vytápění běžného rodinného domu, a to i při venkovních teplotách -25 °C. Therma R32 IWT představuje spolehlivý a komfortní zdroj tepla
THERMA V R32 Hydrosplit

THERMA V R32 Hydrosplit

Tepelné čerpadlo Therma V R32 Hydrosplit vám zajistí vytápění rodinného domu i ohřev TUV. Tento topný systém v sobě kombinuje vysokou účinnost, nízké provozní náklady, uživatelský komfort i bezpečnost pro váš domov.
Vysokoteplotní jednotka THERMA V

Vysokoteplotní jednotka THERMA V

Vysokoteplotní jednotka LG THERMA V poskytuje horkou vodu s teplotou až 80 °C. Je vhodná pro domy v extrémně chladném podnebí nebo pro stavby se špatnou izolací.
THERMA V R410A Split

THERMA V R410A Split

Nová jednotka 410A typu split se vyznačuje vylepšeným designem. Zbavila se krytu předního panelu, má zaoblené hrany a využívá lehčí vnitřní jednotky. Nabízí pokročilejší funkce a také vylepšené řešení vytápění pro vaši domácnost.


Proč je LG technologickou špičkou?

Udržujte celoročně příjemnou pokojovou teplotu pomocí bytové nástěnné klimatizace pro obytné budovy. Naše kolekce klimatizací je navržena pro efektivní chlazení malých místností. Umožní vám udržet si chladnou hlavu po celé léto. Výrobky obsahují fluorované skleníkové plyny.

Nástěnná jednotka

STANDARD

Modelová řada klimatizací LG Standard je přehlídkou sofistikovaných funkcí propojených s nejmodernější technologií LG.


STANDARD PLUS

Revoluční invertorová technologie, výkoný a tichý chod, rychlé chlazení. K tomu decentní štíhlý vzhled se skrytým displejem.
Klimatizace Standard Plus představují kompaktní jednotku s výkonným chlazením a praktickým nadčasovým designem. Díky tomu dokonale zapadne do každého bytu či domu.


DELUXE

Špičkové technologie, jedinečný design a pokročilé funkce pro novou generaci klimatizačních jednotek LG.


ARTCOOL

Moderní vzhled klimatizačních jednotek LG Artcool v kombinaci s inovativními technologiemi tvoří nejvhodnější řešení klimatizace v kompletním a atraktivním balení.
Kazetová jednotka

Kazetová jednotka

Kazeta pro stropní montáž LG zajistí komfortní a esteticky příjemné prostředí. Jde tak o ideální zařízení pro váš podnik. Vnitřní kazetové jednotky LG rovněž čistí vzduch, čímž přispívají ke svěžejšímu a zdravějšímu prostředí.
Konzolová jednotka

Konzolová jednotka

Konzolová jednotka LG představuje řešení pro vytápění a chlazení, které se montuje na spodní část stěny a nenarušuje vzhled prostředí.
Kruhová jednotka

Kruhová jednotka

Kruhová kazeta LG nabízí nejen luxusní design, ale také dokáže pokrýt velké oblasti flexibilním proudem vzduchu.
Kanálová jednotka

Kanálová jednotka

Stropní kanálové jednotky LG jsou neviditelným řešením chlazení a vytápění, které poskytuje optimální řízení teploty bez jakéhokoli vlivu na estetickou stránku interiéru.
Stropní jednotka

Stropní jednotka

Podstropní zavěšená jednotka poskytuje vysoký chladicí a vytápěcí výkon a nabízí moderní design, který dokonale doplní každý prostor.


Teplo a teplá užitková voda
jsou vždy k dispozici

úspora energie a ohleduplnost k životnímu prostředí

Kontaktujte nás